بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران

فهرست مطالب

آیا شما هم به دلیل از دست رفتن زیبایی واژن یا ناحیه تناسلی با کاهش اعتماد به نفس و سردی روابط زناشویی مواجه هستید؟ قطعاً این مسئله برای تعداد محدودی از زنان اتفاق نمی افتد؛ چراکه بیشتر بانوان بعد از چند دوره بارداری و زایمان طبیعی، افزایش سن، یائسگی و… با مشکل کاهش زیبایی واژن همراه هستند. برطرف نکردن این مشکل باعث شده است تا بسیاری از خانم ها تمایلی به برقراری ارتباط جنسی با پارترنشان نداشته باشند و با اختلافات زناشویی همراه باشند.
اما مشکل کم شدن زیبایی واژن و نواحی تناسلی قابل حل است. شما می توانید با مراجعه به دکتر جراح زیبایی زنان در تهران، تمام مشکلات ناحیه واژن که باعث کم شدن زیبایی آن می شود را طی یک یا چند جراحی سرپایی ساده رفع کنید؛ بنابراین؛ در این مطلب به معرفی بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران می پردازیم؛ تا بتوانید بعد از جراحی به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

 

بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران کیست؟

واژن و دستگاه تناسلی خانم ها دارای ساختار حساس و متفاوتی نسبت به آقایان است. همچنین اهمیت این نواحی برای خانم ها به دلیل موضوعاتی چون بارداری، زایمان، قائدگی و… باعث شده است تا به این نقاط توجه بیشتری شود. پیچیدگی و حساسیت اندام های زنانه باعث ایجاد یک شاخه پزشک جدید به نام پزشکی زنان و زایمان و زیبایی شده است.

در این شاخه تخصصی پزشکی، پزشک بعد از گذراندن دوره هفت ساله عمومی، در حوزه زنان و زایمان و زیبایی به صورت تخصصی آموزش می بینند و با تمام ساختار و حساسیت های اندام های زنانه آشنا می شود… این شناخت کامل از بدن خانم ها کمک می کند تا بتوانند جراحی های مرتبط با زیبایی اندام های تناسلی زنانه را به بهترین نحو و با کمترین عارضه انجام دهند.

 

چرا باید بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه کنید؟

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چرا باید بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران را برای انجام جراحی های زیبایی زنان انتخاب کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پزشکان و جراحان حاذق و متخصص در تمام شهرهای کشو ایران در حال فعالیت هستند؛ اما تهران به عنوان پایتخت کشور ایران جمعیت زیادی را در خود جای داده است و باعث شده است تا پزشکان، مراجعه کنندگان زیادی را ویزیت کنند.

ویزیت های متعدد پزشکان و جراحان زیبایی زنان در تهران باعث شده است تا آن ها با مشکلات زیادی از بیماران آشنا شوند و تجربه زیادی در زمینه انواع جراحی زیبایی اندام های زنانه بدست آورند. علاوه بر این؛ بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران همواره تلاش می کند تا با یادگیری تکنیک های درمانی و زیبایی جدید، انواع جراحی های زیبایی زنان را با کمترین عوارض و بیشترین تاثیری گذاری انجام دهند.

با این حال اگر شرایط انتخاب بهترین پزشک جراح زیبایی زنان در تهران را ندارید؛ باید در محل زندگی خود به دنبال بهترین پزشکان این حوزه باشید؛ چراکه آن ها می توانند با داشتن تجربه و مهارت بالا، بهترین روش جراحی زیبایی زنان را متناسب با وضعیت شما انتخاب کنند و با کمترین میزان خطر، به انجام انواع عمل زیبایی زنان بپردازند.

بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران
بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران

چه کسانی می توانند به بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه کنند؟

قبل از اینکه بخواهید به بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه کنید، بهتر است از این موضوع که آیا کاندید مناسبی برای انجام عمل های زیبایی زنان هستید یا خیر، اطمینان حاصل کنید. کاندیدهای مناسب برای مراجعه به دکتر زیبایی زنان و انجام عمل های زیبایی زنانه عبارت هستند از:

 1. کسانی که به دلیل استفاده مداوم از تیغ یا ژیلت با تیرگی شدید ناحیه واژن همراه هستند.
 2. کسانی که به دلیل زایمان های طبیعی متعدد با مشکل گشادی واژن همراه هستند.
 3. خانم هایی که به صورت مادرزادی با مشکل قرنیه نبودن لابیاها مواجه هستند.
 4. خانم هایی که به دلیل شل شدن بیش از حد ماهیچه های واژن با کمبود اعتماد به نفس و اختلال در روابط جنسی همراه هستند.
 5. زنانی که به دلیل یائسگی و افزایش وزن از چین و چروک های شدید روی واژن رنج می برند.
 6. زنانی که به دلیل پوست اضافه کلیتوریس با مشکل تحریک نشدن همراه هستند.

لازم به ذکر است، خانم هایی که از عفونت شدید واژن رنج می برند یا در دوران بارداری هستند، نباید برای انجام عمل های زیبایی زنان اقدام کنند.

 

بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران از چند نوع جراحی برای زیباسازی ناحیه تناسلی استفاده می کند؟

بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران با توجه به هدف مراجعه کننده از جراحی زیبایی زنان و مشکلی که باعث کاهش زیبایی دستگاه تناسلی شده است؛ از یک یا چند جراحی زیبایی استفاده می کند. در ادامه رایج ترین روش های جراحی های زیبایی خانم ها آورده شده است؛ که عبارت اند از:

 • جراحی لابیاپلاستی: پرکاربردترین عمل زیبایی زنان که اغلب جراحان از آن برای زیبایی واژن استفاده می کنند، عمل جراحی لابیاپلاستی است. طی این جراحی بهترین دکتر جراحی زیبایی زنان در تهران بافت های اضافی که در اطراف واژن وجود دارد را به روش های مختلف جدا می کند و باعث می شود فرد بعد از جراحی لذت بیشتری را در رابطه جنسی تجربه کند.
 • جراحی واژینوپلاستی: بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران طی جراحی واژینوپلاستی با کوچک کردن دهانه واژن، مشکل خانم هایی که در روابط جنسی خود لذت نمی برند و با نارضایتی پارتنرشان مواجه هستند، رفع می کند. از این جراحی به عنوان عمل تنگ کردن دهانه واژن نام برده می شود.
 • پرینوپلاستی: از پرینوپلاستی به عنوان یک عمل زیبایی و ترمیمی مکمل که در کنار سایر عمل های زیبایی زنان انجام می شود؛ یاد می شود. این جراحی روی فضای بین واژن و مقعد انجام می شود و باعث بالا رفتن پرینه، ترمیم ورودی واژن بعد از زایمان و بالا بردن سطح تماس آلت زنانه و مردانه هنگام برقراری رابطه جنسی می شود.
 • لابیاماژورپلاستی: لابیاماژورپلاستی روشی است که در آن جراح با جدا کردن بخشی از لابیاماژور باعث جوانسازی و کوچک تر دیده شدن واژن می شود.
 • بزرگ کردن لابیاماژور: چنانچه به دلیل کاهش وزن شدید یا افزایش سن لابیاماژورها بیش از حد کوچک و چروکیده شوند؛ جراح طی یک عمل سرپایی، موادی مانند چربی یا ژل را به این ناحیه تزریق می کند و با بزرگ کردن لابیاماژور باعث بازگشت مجدد زیبایی واژن و جوانسازی آن می شود.
 • هودوپلاستی: زمانی که مراجعه کننده به دلیل پنهان بودن کلیتوریس و زیاد بودن پوست روی آن با مشکل تحریک نشدن در رابطه جنسی همراه است؛ جراح با انجام جراحی هودوپلاستی به جداسازی پوست های اضافی روی کلیتوریس و آشکار ساختن آن می پردازد. این جراحی باعث می شود تا زنان در زمان برقراری رابطه جنسی بهتر و سریع تر تحریک شوند.

 

هزینه انجام جراحی زیبایی زنان توسط بهترین جراحان در تهران

اولین و مهم ترین موضوعی که می تواند در تعرفه و هزینه جراحی زیبایی زنان تاثیر بگذارد، نوع جراحی است. جراحی های متنوعی برای زیبایی اندام های زنانه وجود دارد که پزشک متخصص با توجه به شرایط مراجعه کننده، آن را برای زیبایی واژن زنان انتخاب می کند. هر نوع جراحی با توجه به سختی که دارد؛ دارای دستمزد متفاوتی است. علاوه بر نوع جراحی، خدمات پزشک متخصص یا دستگاه ها و تجهیزاتی جراح در حین جراحی و برای زیبایی زنان استفاده می کند؛ در تعیین هزینه جراحی زیبایی زنان توسط بهترین جراحان در تهران تاثیرگذار است.

بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران
بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران

مراجعه به پزشک

در مطلب بالا به معرفی کامل بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران پرداختیم. همچنین توضیحاتی را در رابطه با اینکه چه کسانی می توانند برای جراحی زیبایی زنان به پزشک زیبایی زنان مراجعه کنند؛ شرح داده ایم. اگر با خواندن اطلاعات بالا از اینکه کاندید مناسبی برای عمل زیبایی زنان هستید، اطمینان حاصل کرده اید؛ می توانید برای انتخاب بهترین پزشک جراح زیبایی زنان اقدام کنید.

چنانچه قصد انجام جراحی در تهران را دارید؛ کافیست به تا به مطب دکتر میترا عبدلی جراح و متخصص زنان و زایمان و زیبایی مراجعه کنید. دکتر میترا عبدلی با بیش از 13 سال سابقه در زمینه درمان بیماری های زنانه و جراحی های زیبایی، به عنوان بهترین دکتر جراح زیبایی زنان شناخته می شود. برای رزرو وقت می توانید با مراجعه به اطلاعات درج در این سایت، به صورت تلفنی یا حضوری اقدام کنید.

این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

اینستاگرام پزشک را دنبال کنید