تزریق بوتاکس به واژن در تهران

تزریق بوتاکس به واژن در تهران

فهرست مطالب

آیا تا به حال به دلیل عفونت مزمن لگن دردهای شدیدی را در این ناحیه تجربه کرده اید؟ راه حل بهبود این مشکل، بوتاکس واژینال است. تزریق بوتاکس به واژن در تهران یک تکنیک زیبایی و درمانی است که می تواند با کمترین عوارض باعث بهبود وضعیت بسیاری از بیماری ها در ناحیه واژن شود. در این مطلب به معرفی همه چیز درباره بوتاکس واژینال و معرفی بهترین پزشک متخصص زنان برای تزریق بوتاکس به واژن می پردازیم. برای دانستن اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

موارد استفاده از تزریق بوتاکس به واژن در تهران چیست؟

کاربرد گسترده مواد بوتاکس در شاخه های مختلف پزشکی باعث شده است تا از آن نه تنها برای جوانسازی و زیبایی، بلکه برای درمان بسیاری از بیماری های زنان استفاده شود.

بیماری های زیادی مانند آندومتریوز، واژینیسموس، آدنومیوز، چسبندگی لگن، عفونت مزمن لگن و… طی زمان کوتاهی و با کمترین عوارض توسط این تکنیک درمانی درمان می شوند‌.

 

تزریق بوتاکس به واژن در تهران توسط پزشک متخصص چگونه انجام می شود؟

در تزریق بوتاکس به واژن در تهران، پزشک ابتدا به بررسی و تعیین محل تزریق مواد در ناحیه واژن می پردازد. بعد از تعیین محل تزریق، ناحیه واژن و اطراف آن توسط داروهای مخصوص تا حدودی بی حس می شوند. در مواردی مراجعه کننده توانایی تحمل درد بوتاکس را ندارد؛ که در این وضعیت از بیهوشی عمومی برای کاهش تاثیر درد استفاده می شود.

بعد از اثر گذاشتن مواد بی حسی، مقدار خاصی از مواد بوتاکس به وسیله سوزن های مخصوصی به نقاط تعیین شده در واژن تزریق می شود. حدوداً 24 تا 48 ساعت پس از انجام این تزریق، نتیجه آن تا حدودی مشخص می شود؛ بنابراین؛ تحت هیچ شرایطی نباید برای دیدن نتیجه بوتاکس واژینال عجله کرد.

 

درمان بیماری واژینیسموس با تزریق بوتاکس به واژن در تهران

واژینیسموس یک بیماری مختص زنان است؛ که باعث می شود فرد در هنگام دخول به دلیل منقبض شدن ناگهانی عضلات واژن درد شدید و غیرقابل تحملی را تجربه کند. این بیماری در برخی از خانم ها باعث ناباروی و کاهش میل جنسی می شود. تزریق بوتاکس به واژن در تهران اگرچه به عنوان یک روش زیبایی شناخته می شود؛ اما می تواند در درمان بیماری های مرتبط با اندام تناسلی مانند واژینیسموس کمک کننده باشد.

با توجه به اینکه در بیماری واژینیسموس یا دخول دردناک، فرد به صورت غیرعادی و کاملاً ناگهانی منقبض شدن عضلات واژن را تجربه می کند، پزشک متخصص زنان و زایمان با تزریق بوتاکس، ماهیچه های این ناحیه از بدن را فلج می کند. در نتیجه بعد از تزریق بوتاکس ماهیچه های واژن منقبض نمی شوند و این بیماری در فرد بهبود پیدا می کند.

 

توصیه ها و مراقبت های تزریق بوتاکس به واژن در تهران

توصیه ها و مراقبت های تزریق بوتاکس به واژن در تهران می تواند در کاهش عوارض بعد از عمل کمک کننده باشد؛ بنابراین؛ توصیه می شود به تمام نکات و مراقبت هایی که برای تزریق بوتاکس در ادامه گفته می شود، توجه شود.

  • قبل از انجام تزریق بوتاکس به واژن نباید از داروهای رقیق کننده خون استفاده شود.
  • مصرف مشروبات الکلی و انواع دخانیات قبل و بعد از تزریق بوتاکس باید قطع شود.
  • افراد مبتلا به بیماری های خاص مانند سرطان و ام اس باید قبل از جراحی، پزشک خود را از بیماری شان مطلع ‌کنند.
  • پس از بوتاکس واژینال از روش هایی چون شیو کردن، موم، وکس و… برای از بین بردن موهای زائد استفاده نشود.
  • حداقل تا 14 روز بعد از بوتاکس واژینال از برقراری رابطه جنسی پرهیز شود.
  • به مدت 14 روز تمام ورزش های سنگین و کارهای سخت کنار گذاشته شود.
تزریق بوتاکس به واژن در تهران
تزریق بوتاکس به واژن در تهران

مدت زمان ماندگاری بوتاکس بعد از تزریق به واژن چقدر است؟

ماندگاری بوتاکس بعد از تزریق به عواملی متعددی نظیر برند بوتاکس، مراقبت های بعد از عمل و مهارت پزشک متخصص در تزریق بوتاکس به واژن در تهران بستگی دارد. با این حال اکثر کسانی که برای این عمل اقدام می کنند، باید 6 تا 12 ماه بعد، مجدداً برای تزریق به پزشک متخصص مراجعه کنند.

 

تزریق بوتاکس به واژن در تهران با چه مزیت هایی همراه است؟

مزیت های تزریق بوتاکس به واژن در تهران به اندازه ای است که امروزه بسیاری از پزشکان برای درمان بیماری های مختلف اندام تناسلی از این ماده استفاده می کنند. چند مورد از مزیت های بوتاکس واژینال در تهران عبارت اند از:

  1. تزریق بوتاکس با کاهش اختلاف کف لگن باعث می شود تا بانوان در زمان بروز استرس، ترس و اضطراب شدید به دلیل فرمان نگرفتن از مغز، درد کمتری را در ناحیه لگن تجربه کنند.
  2. بسیاری از دردهای ناحیه تناسلی بانوان بعد از تزریق بوتاکس به دلیل منعطف شدن واژن تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.
  3. تزریق بوتاکس موجب افزایش لذت جنسی میان زوجین می شود و همین موضوع نقش تاثیرگذاری در استحکام روابط زناشویی دارد.
  4. بوتاکس واژینال منجر به بهبود عارضه بی اختیاری ادرار می شود.

 

تزریق بوتاکس به واژن چه عوارضی دارد؟

در صورتی که تزریق بوتاکس به واژن در تهران توسط پزشک متخصص و باتجربه ای انجام شود، احتمال بروز عوارض جدی در فرد بسیار کاهش پیدا می کند. با این وجود بوتاکس یک نوع سم ضعیف شده است و ممکن است برای عده ای از افراد خطرات و عوارضی را به همراه داشته باشد. بیشتر کسانی که عمل تزریق بوتاکس را انجام می دهند، سوزش، التهاب، ضعف و درد را تجربه می کنند.

همچنین ممکن است اطراف ناحیه واژن کبود شود؛ که طبیعی است و بعد از مدتی از بین می رود. در موارد نادر ممکن است فرد بعد از تزریق این ماده دچار آریتمی قلبی، درد قفسه سینه و ضعف شدید عضلانی شود که باید سریعاً برای معاینه و درمان به پزشک مراجعه کرد.

تزریق بوتاکس به واژن در تهران
تزریق بوتاکس به واژن در تهران

فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت تزریق بوتاکس به واژن در تهران

قطعاً از این موضوع مطلع هستید که تجهیزات و مواد پزشکی مانند بسیاری از محصولات در دنیا دائماً با افزایش و نوسانات قیمت همراه هستند. همچنین فاکتورهای زیادی مانند نام برند بوتاکسی که قرار است به واژن تزریق شود، حجم بوتاکس و توانایی پزشک در تزریق این ماده به واژن در هزینه این عمل زیبایی تاثیرگذار هستند.
بنابراین؛ امکان ارائه پاسخ دقیق در رابطه با هزینه تزریق بوتاکس به واژن در تهران قبل از معاینه توسط پزشک متخصص زنان و زایمان وجود ندارد. با این وجود ممکن است برخی از پزشکان محدوده قیمتی را برای این عمل زیبایی تعیین کنند؛ که معمولاً برای اطلاع از آن باید با مطب پزشک مربوطه تماس حاصل شود.

 

مراجعه به پزشک

با توجه به اینکه واژن بخش حساسی در بدن خانم ها است؛ باید تزریق بوتاکس به این ناحیه توسط افراد متخصص و زبده انجام شود. تزریق بوتاکس به واژن در تهران زمانی نتیجه مطلوب و تاثیرگذاری دارد که در جای درستی به کار برده شود. انتخاب نقاط خاص واژن برای تزریق بسیار حائز اهمیت است و تنها پزشکان و متخصصان حاذق در این حوزه هستند که می توانند محل مناسبی را برای بوتاکس واژن تعیین کنند. از این رو پیشنهاد می شود در وهله اول برای انتخاب پزشک متخصص و باتجربه برای تزریق بوتاکس اقدام شود.

شما می توانید با خیال امن و بدون نگرانی، تزریق بوتاکس واژینال در تهران را به دکتر میترا عبدلی جراح و متخصص زنان و زیبایی بسپارید. دکتر میترا عبدلی بیشتر از 13 سال است که به صورت تخصصی در زمینه درمان بیماری های مرتبط با زنان و جراحی های زیبایی مرتبط با اندام های تناسلی بانوان فعالیت می کند. با مراجعه به راه های ارتباطی درج شده در سایت، می توانید برای تعیین وقت در مطب دکتر میترا عبدلی در سریع ترین زمان اقدام کنید.

این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

اینستاگرام پزشک را دنبال کنید