بسیاری از خانم هایی که روزانه در در مطب و بیمارستان آنها را ویزیت می کنم، از کاهش عملکرد جنسی و زناشویی به علت تغییر در طاهر دستگاه خود شاکی هستند . این تغیرات ناشی از افزایش سن، زایمان، حاملگی ویا بیماریهایی مانند سرطانهای لگن و دهانه رحم هستند که روی دستگاه تناسلی تاثیر میگذارند. تحقیقات ثابت کردند که بهبود شکل ظاهری دستگاه تناسلی می تواند در افزایش اعتماد به نفس جنسی زنان و در نتیجه بهبود روابط زناشویی آن ها تاثیر زیاد داشتند باشد. جراحی های زیبایی عملهایی هستند که با تغییر شکل ظاهری دستگاه تناسلی (ولو و واژن ) باعث بهبود ظاهر و همینطور عملکرد دستگاه تناسلی میشوند.

گاهی انجام پروسیجرهای جوانسازی نه تنها برای بهبود ظاهر بلکه برای درمان برخی مشکلات ادراری -تناسلی مثل بی اختیاری ادراری های ادراری، افتادگی های لگن هستند.

روشهای جراحی و غیرجراحی متنوعی وجود دارد که همگی برای بهبود ظاهر و ساختار دستگاه تناسلی و عملکرد آن هستند،برخی از این روشها در مطب و برخی دربیمارستان و کلینیک انجام میشوند.

این روش ها عبارتند از:

پرینورافیواژینوپلاستی و جوان سازی واژن، هایمنوپلاستی، مونسوپلاستی، لبیاپلاستی، هودوپلاستی Oshot – Gspot – انواع جراحی های افتادگی لگن (کولپورافی)آر اف و لیزرتراپی تزریق ژل و چربی، روشهای روشن سازی و prp

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در واتس اپ اینجا کلیک کنید