هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران

هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران

فهرست مطالب

اغلب مبتلایان HPV به دلیل نگرانی از بابت هزینه درمان زگیل تناسلی با لیزر، به پزشک مراجعه نمی کنند و باعث شیوع و پیشرفت این بیماری در ناحیه تناسلی می شوند. لیزر درمانی یک تکنیک فوق العاده موثر و کم خطر برای رفع زگیل تناسلی است؛ بنابراین؛ اغلب بیماران قبل از مراجعه به پزشک متخصص مایل هستند تا از هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران مطلع شوند.

در این مطلب به بررسی فاکتورهای موثر بر قیمت لیزر زگیل تناسلی و مقایسه هزینه این روش درمانی با سایر روش های رفع HPV می پردازیم. اگر شما هم از زگیل ناحیه تناسلی رنج می برید و مایل به اطلاع از هزینه لیزر برای درمان آن هستید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

عوامل موثر بر هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران

زگیل تناسلی (HPV) به عنوان یک عفونت مقاربتی می تواند باعث ایجاد درد، سوزش، خارش و… باعث ناراحتی فرد شود. متاسفانه اقدام نکردن برای رفع این بیماری می تواند باعث افزایش تعداد زائده های گوشتی در ناحیه تناسلی آقایان یا بانوان شود. عده ای از افراد مایل هستند تا با هزینه دقیق درمان زگیل تناسلی آشنا شوند و بعد از اطلاع درباره قیمت، درمان این ویروس را آغاز کنند.

زگیل تناسلی به روش های مختلفی درمان می شوند و هزینه درمان هر کدام از روش ها بر اساس شرایط مختلف متغییر است؛ اما لیزر یک روش موثر برای درمان زگیل است. به همین دلیل اغلب افراد مایل به اطلاع از هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران هستند. هزینه لیزر HPV به فاکتورهای متعددی بستگی دارد؛ که در ادامه مهم ترین آن ها شرح داده شده است.

 

تعداد زگیل های تناسلی

تعداد زگیل تناسلی در افراد مختلف متغیر است. در بیشتر مواقع تعداد زگیل تناسلی یک عدد است؛ اما بی توجهی افراد به زگیل تناسلی و درمان نکردن آن بلافاصله بعد از تشخیص باعث می شود تا به تعداد آن افزوده شود. هرچه قدر تعداد زگیل ها در ناحیه تناسلی بیشتر باشد، هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران بیشتر می شود. تعداد زگیل تناسلی نشان دهنده گذشت زمان طولانی از رشد ویروس Hpv است و قطعاً قدیمی بودن زگیل ها باعث دیر جدا شدن آن ها از بدن می شود. علاوه بر تعداد زگیل، اگر جدا شدن زگیل از بدن دشوار باشد، زمان بیشتری برای لیزر نیاز است و به همین علت هزینه لیزر زگیل HPV در تهران افزایش پیدا می کند.

 

اندازه زگیل تناسلی

دومین عامل تاثیرگذار در هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران، اندازه آن است‌. قطعاً هرچه قدر اندازه زگیل در ناحیه تناسلی بزرگ تر باشد، پزشک باید زمان بیشتری برای جدا کردن آن از بدن بگذارد. در مواردی نیاز است تا بیمار برای برطرف کردن یک زگیل تناسلی چند جلسه برای لیزر به پزشک متخصص مراجعه کند. بعد از معاینه توسط پزشک متخصص، اندازه زگیل تعیین می شود و پزشک هزینه لیزر را با توجه به این فاکتور و سایر عوامل موثر بر قیمت درمان hpv تعیین می کند.

 

پزشک درمان کننده زگیل تناسلی

بسیاری از افراد به این موضوع بی توجه هستند، اما یکی از فاکتورهای موثر بر هزینه درمان زگیل تناسلی در تهران، توانایی و مهارت پزشک درمان کننده است. امروزه پزشکان متعددی در حوزه درمان بیماری های مرتبط با ناحیه تناسلی مشغول به کار هستند. بسیاری از آن ها دارای دانش و تخصص بالایی هستند و هزینه زیادی را برای ارتقا و پیشرفت خود می پردازند.

اما برخی از پزشکان به دلیل دانش کم و نداشتن تجربه کافی در زمینه درمان زگیل تناسلی و بیماری های مرتبط با این ناحیه از توانایی کمتری برخوردار هستند. پزشکانی که از تخصص و مهارت بالایی در حوزه درمان زگیل با لیزر برخوردار هستند، می توانند با کمترین عوارض به رفع اصولی این عارضه ناخوشایند بپردازند و به همین دلیل هزینه بیشتری را از بیمار برای رفع زگیل تناسلی دریافت می کنند.

هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران
هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران

محل رشد زگیل تناسلی

بررسی های انجام شده نشان می دهد که ویروس Hpv در دو ناحیه از اندام های تناسلی رشد می کند. در برخی از مواقع رشد زگیل روی آلت تناسلی و اطراف آن اتفاق می افتد‌. رشد زگیل روی اندام های تناسلی با چشم قابل مشاهده است و معمولاً درمان آن راحت تر و با هزینه کمتر انجام می شود؛ اما در برخی از مواقع زگیل های تناسلی قابل مشاهده نیستند و معمولاً در مقعد و واژن رشد می کنند. هزینه درمان زگیل تناسلی در تهران برای زگیل هایی که با چشم قابل مشاهده نیستند اغلب دشوارتر است و به همین دلیل هزینه درمان آن بالاتر از لیزر زگیل هایی است که با چشم دیده می شوند.

 

بررسی و مقایسه هزینه لیزر زگیل تناسلی با روش های درمانی دیگر

علاوه بر لیزر درمانی، روش های دیگری برای رفع زگیل تناسلی در تهران وجود دارد؛ که پزشکان متخصص، با توجه به نوع زگیل و شرایط بیمار ممکن است از آن ها استفاده کنند؛ اما اغلب کسانی که قصد درمان زگیل تناسلی با لیزر را دارند، مایل هستند تا از هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران در مقایسه با سایر روش های درمانی مطلع شوند. در ادامه هزینه لیزر زگیل تناسلی با دو روش درمانی دیگر مقایسه شده است.

 

مقایسه هزینه لیزر زگیل تناسلی با کرایو

کرایو یا فریز زگیل تناسلی یک روش محبوب و نتیجه بخش برای رفع زگیل تناسلی است. بیشتر از 70 درصد کسانی که از این روش برای رفع زگیل تناسلی اقدام می کنند، به نتایج مثبتی دست پیدا کرده اند. با این حال بیشتر از 20 درصد افراد مجدداً شاهد رشد زگیل در ناحیه تناسلی بوده اند. این روش باید طی چند جلسه انجام شود تا زگیل به طور کامل از بین برود؛ اما برخلاف این روش لیزر زگیل تناسلی طی یک جلسه توسط پزشک متخصص انجام می شود. همین موضوع سبب شده است تا هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران نسبت به کرایو یا فریز زگیل کمتر باشد.

 

مقایسه هزینه لیزر زگیل تناسلی با جراحی

جراحی زگیل تناسلی یک روش تهاجمی برای درمان زائده های گوشتی است. جراحی زگیل تناسلی اغلب با عوارض زیادی همراه است؛ چراکه امکان تکثیر و پخش این ویروس حین جراحی وجود دارد. با این حال ممکن است برخی از افراد تصور کنند که هزینه جراحی زگیل تناسلی نسبت به لیزر کمتر است و بخواهند از این روش برای رفع زگیل کمک بگیرند؛ اما تحقیقات انجام نشان می دهد که حتی با وجود پرداخت هزینه های بیمارستان توسط بیمه، بازهم بیمار باید به پرداخت هزینه های جانبی این جراحی بپردازد. به همین دلیل است که هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران نسبت به جراحی آن کمتر و مقرون به صرفه تر است.

هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران
هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران

بیمه چه مقدار از هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران را پرداخت می کند؟

با توجه به بررسی هایی که در زمینه هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران انجام شده است؛ در حال حاضر تنها بیمه تکمیلی است؛ که مقداری از هزینه درمان زگیل با لیزر را پرداخت می کند. سایر بیمه ها مانند بیمه تامین اجتماعی هیچ هزینه ای را برای رفع زائده های گوشتی ناحیه تناسلی با لیزر پرداخت نمی کنند. با این حال پیشنهاد می شود با مراجعه به یک پزشک منصف و متخصص در این زمینه، هرچه سریع تر برای از بین بردن زائده های گوشتی اقدام شود. برخی از زگیل های تناسلی خطرناک هستند و در صورت درمان نشدن باعث ایجاد سرطان در نواحی مختلف بدن مانند رحم، دهان و… می شوند.

 

مراجعه به پزشک

در مطلب بالا به بررسی کامل هزینه لیزر زگیل تناسلی در تهران پرداختیم. دانستیم که هزینه لیزر درمانی نسبت به سایر روش های درمان زگیل تناسلی مانند کرایو و جراحی پایین تر است و از نتیجه بهتری برخوردار است؛ اما این روش درمان تنها زمانی می تواند نتایج خوبی را به همراه داشته باشد که توسط پزشک متخصص و توانا در این حوزه انجام شود‌. دکتر میترا عبدلی متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ پزشکی جنسی با ۲۰ سال سابقه پزشکی و ۱۲ سال سابقه در زمینه درمان انواع بیماری های مرتبط با زنان، از پزشکان با مهارت و توانمندی است که می توانید برای درمان لیزر زگیل تناسلی در تهران به ایشان مراجعه کنید.

این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

اینستاگرام پزشک را دنبال کنید