بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

فهرست مطالب

لابیاها مهم ترین نقش را در زیبایی واژن خانم ها ایفا می کنند. واژن زنان با دو لابیا مینور و دو لابیا ماژور احاطه شده است. هرگونه تغییر در فرم لابیاها می تواند زیبایی واژن را تحت تاثیر قرار دهد. افزایش سن، افزایش وزن، کاهش وزن شدید، یائسگی، نا متقارن بودن لابیاها به صورت مادرزادی و… باعث می شوند تا فرم لابیا تغییر پیدا کند؛ به طوری که فرد در هنگام برقراری ارتباط جنسی با کمبود اعتماد به نفس و کاهش لذت جنسی همراه باشد. در چنین شرایطی انجام جراحی لابیاپلاستی توسط بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران می تواند موثر و نتیجه بخش باشد. در این مطلب به توضیح اینکه جراحی لابیاپلاستی چیست و بهترین دکتر زیبایی زنان چگونه می تواند با تغییر در لابیاها به زیباسازی واژن کمک کند، می پردازیم. برای دانستن اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

جراحی لابیاپلاستی چیست و به چه منظور انجام می شود؟

لابیاپلاستی یا لبیوپلاستی نوعی جراحی زیبایی زنان است؛ که با هدف زیباسازی واژن روی لابیاها انجام می شود. در حین این جراحی بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران تغییراتی را روی لابیا ماژور و لابیا مینور ایجاد می کند. در صورتی که تغییرات روی لابیا بعد از زایمان های طبیعی متعدد، تغییرات هورمونی، پایین آمدن حجم چربی، مصرف برخی از داروهای حاوی هورمون، افزایش یا کاهش ناگهانی وزن و… به گونه ای باشد که باعث کاهش تمایل جنسی پارتنر در هنگام برقراری رابطه جنسی شود؛ یا باعث بد فرم دیده شدن واژن شود؛ فرد می تواند با این جراحی زیبایی را به اندام تناسلی بازگرداند.

 

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران کیست؟

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران کسی است که به عنوان جراح و متخصص زنان و زایمان و زیبایی مدارک خود را از معتبر ترین دانشگاه های پزشکی کشور دریافت کرده است و تجربه بالایی در حوزه انجام عمل های زیبایی زنانه دارد. بهترین جراحان با آناتومی اندام های زنانه آشنا هستند و می توانند بدون آسیب زدن به واژن و سایر بخش های ناحیه تناسلی به زیباسازی واژن در زمان جراحی لابیاپلاستی کمک کنند.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با انواع تکنیک های زیباسازی لابیا مینور و لابیا ماژور آشنا است و تلاش می کند با انتخاب بهترین روش جراحی لابیاپلاستی، علاوه بر زیباسازی واژن، سلامت مراجعه کننده را تضمین کند. در صورتی که دکتر و جراح زنان و زیبایی از دانش، مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد، می تواند بدون آسیب زدن به اعصاب ناحیه تناسلی و با کمترین عوارض عمل متقارن سازی و زیباسازی لابیاها را انجام دهد.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران
بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

جراحی لابیاپلاستی توسط بهترین جراحان چگونه انجام می شود؟

اولین قدم بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران، معاینه دقیق مراجعه کننده است. در ادامه دکتر زیبایی زنان در تهران با تجویز آزمایشات و عکس برداری های متعدد، از وضعیت سلامت جو به صورت دقیق مطلع می شود. در نهایت طی جلسات قبل از جراحی، از مراجعه کننده در رابطه با انتظارات و اهداف جراحی سوال می کند. اطلاع از هدف مراجعه کننده برای انجام جراحی لابیاپلاستی به جراح کمک می کند تا از تکنیک مناسبی برای ایجاد تغییرات در ناحیه لب ها استفاده کند. بعد از گذراندن این مراحل، جراح زمان مناسبی را برای جراحی لابیاپلاستی تعیین می کند.

در ابتدای جراحی ناحیه موردنظر بی حس می شود؛ البته امکان انجام بیهوشی موضعی وجود دارد. بعد از اثر گذاشتن بی حسی، جراح برش های کوچک یا بزرگی را متناسب با تکنیک های مختلف لابیاپلاستی روی لابیا ایجاد می کند. در این مرحله ممکن است تنها بافت های اضافی برداشته شود؛ یا ممکن است با توجه به وضعیت لابیا، نیاز باشد بخشی از کلیتوریس و پرینه گرفته شود. در صورتی که لابیاها بیش از حد کوچک باشد، جراح با تزریق مواد خاص، باعث حجیم تر شدن این ناحیه می شود. در نهایت تمام برش های ایجاد شده در این ناحیه با بخیه دوخته می شود و بیمار باید مدتی را بگذراند تا تمام برش های ایجاد شده ترمیم شوند.

 

روش های انجام عمل زیبایی زنان توسط بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

در طول جراحی لابیاپلاستی با توجه به شکل ظاهری لابیاها و هدف سلامت جو از این جراحی زیبایی، از تکنیک های مختلفی برای زیباسازی لابیاها استفاده می شود. چند نمونه از تکنیک های جراحی لابیاپلاستی و ویژگی هایشان عبارت هستند از:

 • لابیاپلاستی با تکنیک w و z: لابیاپلاستی با تکنیک w و z اغلب با تغییرات زیادی همراه است؛ چراکه جراح با ایجاد برش به شکل این دو حرف، باعث کوچک تر شدن لابیاهای بزرگ و بد فرم می شود. در صورتی که اندازه لابیاها بیش از اندازه بزرگ باشد، بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با جدا کردن مقداری از بافت پرینه و پوست کلیتوریس باعث کوچک تر شدن لابیا مینورها می شود.
 • لابیاپلاستی با تکنیک دی اپیتلیالیزیشن: از این تکنیک به عنوان یکی از جدیدترین روش زیباسازی لابیاها یاد می شود. در این روش پوست پوشاننده لابیا مینورها برداشته می شود و در ادامه برش های ایجاد شده با بخیه بسته می شوند.
 • لابیاپلاستی یا تکنیک گوه ای یا wedge: چنانچه بهترین دکتر زیبایی زنان در تهران حین عمل جراحی لابیاپلاستی برش بسیار کوچکی به شکل v روی لابیا ایجاد می شود.
 • لابیاپلاستی با تکنیکtrim: از روش تریم زمانی استفاده می شود که فرد بخواهد اندازه لابیامینور را به اندازه ای کاهش دهد که میزان بیرون زدگی آن از لابیاماژور کمتر باشد. همچنین اگر فرد مایل به از بین بردن تیرگی لابیامینور است؛ می تواند از پزشک بخواهد تا از این تکنیک حین جراحی لابیاپلاستی استفاده کند. در تکنیک تریم یک برش عمودی و نسبتاً طولانی روی لابیامینور ایجاد می شود؛ که به بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران امکان جدا کردن بخش های اضافی را می دهد.

 

خدمات بهترین دکتر زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران خدمات متعددی را برای انجام این جراحی در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد که باعث تمایز آن نسبت به سایر همکاران در حوزه جراحی زیبایی زنان می شود. انواع خدمات بهترین دکتر زیبایی زنان در تهران عبارتند از:

 1. توجه به زمان مراجعه کننده و ویزیت آن ها در اسرع وقت
 2. دریافت هزینه جراحی لابیاپلاستی با توجه به کیفیت خدمات
 3. استفاده از تجهیزات باکیفیت و به روز دنیا برای انجام جراحی
 4. انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی متناسب با وضعیت سلامت جو
 5. انجام سایر جراحی های زیبایی در کنار عمل لابیاپلاستی در صورت نیاز
 6. معاینه دقیق بیمار به صورت فیزیکی و سایر روش های تشخیصی
 7. بررسی سوابق و شرایط بیمار قبل از انجام عمل لابیاپلاستی
 8. به کارگیری جدیدترین روش های جراحی زیبایی برای مراجعه کننده
بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران
بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

هزینه مراجعه به بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از خانم ها مایل به زیباسازی واژن یا لابیاها در سنین بالا هستند؛ برخی از پزشکان بدون توجه به کیفیت خدماتی که به مراجعه کننده ارائه می دهند؛ هزینه زیادی را برای انجام این جراحی از سلامت جو دریافت می کنند؛ اما بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران با در نظر گرفتن مواردی مانند نوع جراحی لابیاپلاستی، شدت آسیب دیدگی لابیاها، کیفیت مواد مصرفی، خدمات کلینیک، کیفیت تجهیزات، مکان مطب و تجربه و مهارتی که در انجام جراحی زیبایی زنان دارند؛ هزینه جراحی لابیاپلاستی در تهران را تعیین می کنند.

 

مراجعه به پزشک

در مطالب بالا به بررسی اینکه بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران کیست و چه خدماتی را در اختیار مراجعه کنندگان خود می گذارد، پرداختیم. دانستیم که بهترین جراحان لابیاپلاستی بدون آسیب به اعصاب و عروق خونی، می توانند تغییرات چشمگیر و رضایت بخشی را در ناحیه واژن ایجاد کنند.‌ واژن در خانم ها نقش موثری در سلامت جسمی و روحی آن ها دارد؛ بنابراین ضروری است تا از بهترین دکتر زیبایی زنان در تهران برای انجام جراحی لابیاپلاستی کمک گرفته شود.

اگر به دنبال بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران هستید؛ می توانید با مراجعه به مطب دکتر میترا عبدلی، از خدمات آن بهره مند شوید. دکتر میترا عبدلی بیشتر از 13 سال است که به صورت تخصصی در زمینه جراحی زیبایی زنان و بیماری های مرتبط با اندام های تناسلی خانم ها فعالیت می کند و به دلیل برخورداری از دانش و تجربه بالا، به عنوان یکی از بهترین متخصصان حوزه زنان و زایمان شناخته می شود.

این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

اینستاگرام پزشک را دنبال کنید