دکتر سکس تراپ در تهران

دکتر سکس تراپ در تهران

فهرست مطالب

برقراری یک ارتباط جنسی سالم و لذت بخش لازمه یک زندگی پایدار است. در واقع ارتباط جنسی میان زوجین یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در تحکیم زندگی زناشویی است. متاسفانه برخی از افراد به دلیل اختلالات روحی و روانی یا پایین بودن سطح اطلاعات شان در زمینه روابط جنسی، توانایی برقراری یک ارتباط خوب و موفق را ندارند و در زندگی زناشویی با مشکلاتی مواجه می شوند.

انتخاب دکتر سکس تراپ در تهران می تواند راه حل رفع مشکلات زوجین در برقراری ارتباط جنسی و تمایلات آن ها باشد. در این مطلب به معرفی خدمات دکتر سکس تراپ در تهران و کسانی که باید برای رفع اختلالات جنس خود به روش سکس تراپی اقدام کنند، می پردازیم.

 

دکتر سکس تراپ کیست؟

سکس تراپی نوعی روان درمانی تخصصی است؛ که در آن به درمان مشکلات جنسی، عملکرد جنسی اشتباه، تمایلات غیر طبیعی و…پرداخته می شود. تمام افراد با هر سن، جنسیت و گرایشی می توانند برای درمان مشکلات جنسی خود از سکس تراپی کمک بگیرند. درمانگری که به واسطه سکس تراپی به رفع مشکلات جنسی افراد مختلف می پردازد، سکس تراپ نامیده می شود.

دکتر سکس تراپ در تهران ممکن است یک پزشک عمومی باشد که مدرک خود را در زمینه سکس تراپی به صورت تخصصی دریافت کرده است؛ یا ممکن است یک پزشک متخصص زنان و زایمان باشد که در کنار درمان بیماری های جنسی، با سکس تراپی به رفع اختلالات جنسی می پردازد. علاوه بر پزشکان، بسیاری از مددکاران اجتماعی و روانشناسان بعد از دریافت مدرک معتبر سکس تراپی می توانند در این حوزه فعالیت داشته باشند.

 

دکتر سکس تراپ در تهران چگونه به افراد کمک می کند؟

تا قبل از مراجعه به دکتر سکس تراپ در تهران نمی توان گفت که تراپیست چگونه باعث بهبود مشکلات جنسی در فرد می شود؛ اما همه کسانی که به عنوان دکتر سکس تراپ در زمینه درمان اختلالات جنسی در حال فعالیت هستند، تلاش می کنند تا بعد از شناخت دقیق اختلالات روانی و چالش های فیزیکی از طریق مشاوره صمیمانه و اصولی به درمان مراجعه کنندگان بپردازند. برخی از کارهایی که دکتر سکس تراپ در تهران برای سلامت جوی خود انجام می دهد عبارت اند از:

 1. درمانگر با ایجاد یک ارتباط دوستانه با سلامت جو تلاش می کند تا از میزان استرس و اضطراب او بکاهد و بتواند او را برای پاسخ دادن به سوالات و گرفتن شرح حال آماده کند.
 2. دکتر سکس تراپ در جلسات اول سعی می کند تا اطلاعاتی را در زمینه اعتقادات جنسی، علایق جنسی، تمایلات جنسی، نگرانی های جنسی، احساسات فرد در هنگام برقراری جنسی، مشکلات فیزیکی در هنگام برقراری یک ارتباط جنسی و… به دست بیاورد.
 3. درمانگر بعد از دریافت شرح حال از بیمار ممکن است تلاش کند تا با تکنیک تمرکز حسی باعث ایجاد یک رابطه جنسی بدون ترس و اضطراب میان سلامت جو و همسرش شود.
 4. در مواقعی دکتر سکس تراپ در تهران بعد از صحبت با بیمار، متوجه پایین بودن سطح اطلاعات او در زمینه روابط جنسی، عملکرد جنسی، آناتومی بدن و… می شود؛ بنابراین؛ با افزایش سطح دانش بیمار تلاش می کند تا روابط جنسی آگاهانه تری را برای او رقم بزند.
 5. در بسیاری از مواقع مراجعه کننده به دلیل ناتوانی در بازگو کردن خواسته های جنسی خود برای همسرش، با مشکلات جنسی مواجه می شود. در این شرایط درمانگر با آموزش استراتژی های ارتباطی، به سلامت جو می آموزد تا به آسانی خواسته ها و تمایلات جنسی خود را با همسرش در میان بگذارد.
دکتر سکس تراپ در تهران
دکتر سکس تراپ در تهران

چه کسانی نیاز دارند تا برای درمان به دکتر سکس تراپ در تهران مراجعه کنند؟

ممکن است این سوال برای برخی از افراد ایجاد شود که چه کسانی باید برای درمان به دکتر سکس تراپ در تهران مراجعه کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اختلالات جنسی دارای انواع مختلفی هستند. برخی از آن ها تنها باعث اختلال در فعالیت جنسی می شوند. برای مثال واژینیسموس یا اختلال دردناک نوعی اختلال در فعالیت جنسی است؛ چراکه فرد در زمان برقراری ارتباط دچار انقباض غیر ارادی عضلات ناحیه واژن می شود.

نوعی از اختلالات به دلیل انحرافات جنسی یا پارافیلیا است. در این نوع اختلال فرد با خیال پردازی های غیر طبیعی جنسی برای ارضا شدن استفاده می کند. در برخی از مواقع فرد به دلیل آشفتگی های جنسی تمایل به آناتومی جنسی خود ندارد و مایل است تا جنسیت خود را تغییر دهد. با توجه به این توضیحات، افرادی که می توانند برای درمان به دکتر سکس تراپ در تهران مراجعه کنند عبارت اند از:

 • کسانی که از انواع انحرافات جنسی مانند مازوخیسم، سادیسم و… رنج می برند.
 • کسانی که به دلیل رابطه جنسی ناخواسته در سال های گذشته دچار نگرانی و ترس هستند.
 • کسانی که توانایی بازگو کردن خواسته های جنسی برای پارتنر خود ندارند.
 • کسانی که در برقراری ارتباط جنسی با همسرشان لذت نمی برند و احساسی ندارند.
 • افرادی که در رسیدن به ارگاسم ضعف دارند و با مشکل همراه هستند.
 • افرادی که در تحریکات جنسی با مشکل همراه هستند.
 • افرادی که با زودانزالی و اختلال نعوظ همراه هستند.

 

چگونه یک دکتر سکس تراپ خوب در تهران پیدا کنیم؟

پیدا کردن یک دکتر سکس تراپ خوب در تهران ممکن است کمی دشوار باشد؛ چراکه امروزه پزشکان زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و از دانش و تجربه بالایی برخوردار هستند. با این حال ممکن است معیار پزشک خوب یا بهترین دکتر سکس تراپ برای هر فرد متفاوت باشد؛ چراکه هر فرد با توجه به اخلاق، رفتار و عقاید منحصربه فردی که دارد؛ کنار یک پزشک احساس آرامش و راحتی دارد.

بهترین پزشکان سکس تراپ از توانایی بالایی در برقراری ارتباط برخوردار هستند و با صبر و حوصله زیاد به تمام صحبت های مراجعه کنندگان خود توجه می کنند. آن ها برای وقت مراجعه کننده خود ارزش قائل می شوند و تلاش می کنند تا در زمان مراجعه تمام حواس خود را به صحبت های مراجعه کننده متمرکز کنند. اگر سکس تراپی که به آن مراجعه می کنید خوب باشد، در کنار او علاوه بر بهبود وضعیت جنسی، آرامش، صمیمیت و حس خوب را تجربه خواهید کرد.

 

هزینه مراجعه به دکتر سکس تراپ در تهران چقدر است؟

اغلب پزشکان قبل از معاینه و گرفتن شرح حال از بیمار، هیچ هزینه ای برای درمان تعیین نمی کنند. کسانی که برای رفع اختلالات روانی مرتبط با روابط جنسی به مطب دکتر سکس تراپ در تهران مراجعه می کنند، مشکلات متفاوتی دارند. ممکن است یک فرد تنها با چند جلسه درمان شود و فرد دیگر نیاز داشته باشد تا برای اتمام دوره درمان ماه ها و گاهاً سال ها به سکس تراپ مراجعه کند؛ بنابراین؛ هزینه مراجعه به دکتر سکس تراپ در استان تهران برای هر فرد با توجه به تعداد جلسات سکس تراپی و خدماتی که پزشک برای رفع مشکلات روحی و جسمی بیمار انجام می دهد، متفاوت است.

دکتر سکس تراپ در تهران
دکتر سکس تراپ در تهران

مراجعه به پزشک

در توضیحات فوق به بررسی جامع خدمات دکتر سکس تراپ در تهران پرداختیم. دانستیم که دکتر سکس تراپ با تشخیص و شناخت ریشه اختلالات روانی، به رفع مشکلات زوجین در برقراری ارتباط جنسی می پردازد. اگرچه برخی از سکس تراپ ها توانایی تجویز دارو ندارد؛ اما متخصص زنان و فلوشیپ پزشکی جنسی می تواند هم با مشاوره و بررسی علت اختلالات جنسی و هم تجویز داروهای لازم، بیماریها رو از همه جهات درمان کند اگر به دنبال دکتر سکس تراپ در تهران هستید، می توانید به مطب دکتر میترا عبدلی جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ پزشکی جنسی مراجعه کنید.

دکتر میترا عبدلی با ۲۰ سال سابقه، ۱۲ سال سابقه پزشک و جراح زنان و زایمان و اخذ مدرک فلوشیپ پزشکی جنسی از اروپا و مدرک سکس تراپی از دانشگاه تهران، می تواند بهترین پزشک سکس تراپ زن برای بیمارانی باشد که علاوه بر رفع مشکلات روانی مرتبط مسائل زناشویی، نیاز به درمان انواع بیماری های مرتبط با حوزه زنان و زایمان دارند. شما می توانید از طریق مراجعه حضوری یا تماس با شماره های درج شده در سایت، برای رزور وقت در مطب دکتر میترا عبدلی اقدام کنید.

این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

اینستاگرام پزشک را دنبال کنید