سکس تراپیست خوب در تهران

سکس تراپیست خوب در تهران

فهرست مطالب

آیا تا به حال به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در خصوص مسائل جنسی با همسرتان به مشکل خورده اید؟ آمار طلاق در دنیا نشان می دهد که مشکلات و اختلالات جنسی میان زوجین، یکی از دلایل اصلی جدایی است. روابط جنسی نادرست در نهایت منجربه شکست یک رابطه زناشویی موفق و طلاق می شود. خوشبختانه امروزه تراپسیت های سکس با کسب تجربه و دانش تخصصی در این زمینه، توانسته اند مسائل جنسی بسیاری از زوجین را درمان کنند و باعث بهبود روابط میان آن ها شوند.

انتخاب سکس تراپیست خوب در تهران اولین قدم برای حل مشکلات جنسی میان زوجین، تمایلات جنسی اشتباه و تخیلات غیر طبیعی در زمینه روابط جنسی است. ما در این مطلب به معرفی خدمات و ویژگی های سکس تراپیست خوب در تهران می پردازیم؛ تا کسانی که قصد مراجعه به دکتر سکس تراپ دارند، در کوتاه ترین زمان به انتخاب پزشکان حاذق در این زمینه بپردازند.

 

اهمیت مراجعه به سکس تراپیست خوب در تهران

در روابط زناشویی عوامل متعددی هستند که باعث پایداری زندگی می شوند. منش و رفتار زوجین، مسائل مالی، اعضای خانواده زوجین، تفاهم و… چند عامل تاثیرگذار در انسجام یک زندگی زناشویی هستند؛ اما علاوه بر این عوامل، رابطه جنسی میان زوجین مهم ترین چیزی است که می تواند باعث استحکام یا پاشیده شدن زندگی زناشویی شود. زوجینی که نمی توانند مشکلات جنسی میان خود را به درستی رفع کنند، بعد از مدتی از یکدیگر دور می شوند.

اما عده ای از زوج ها به یکدیگر علاقمند هستند و با آگاهی کامل برای رفع مشکلات جنسی خود اقدام می کنند. آن ها تلاش می کنند تا با شناخت خلقیات، تمایلات و نیازهای جنسی یکدیگر به رفع مشکلات جنسی خود بپردازند. در این میان سکس تراپیست خوب در تهران می تواند کمک کند تا زوجین بدون خجالت از شناخت تمایلات همسر خود، از روابط جنسی شان لذت ببرند.

سکس تراپیست با شناساندن مشکلات و ایرادات جنسی زوجین و در نهایت ارائه راهکارهای درمانی مختلف، به آن ها کمک می کند تا بدون هراس، خجالت، دعوا و… به روابط جنسی میان خود بهبود ببخشند. حال اگر این نوع درمان توسط سکس تراپیست خوب در تهران انجام شود، قطعاً زوجین می توانند در زمان کوتاه تر به نتیجه دلخواه خود برسند.

 

ویژگی های سکس تراپیست خوب در تهران چیست؟

سکس تراپیست خوب در تهران به عنوان فرد متخصص در زمینه روان درمانی بیماری های جنسی شناخته می شود؛ بنابراین؛ باید توانایی ارزیابی دقیق مراجعه کنندگان را بر اساس دین، مذهب، عقاید، افکار، فرهنگ و… داشته باشد. یک سکس تراپ خوب باید از قدرت درک بالایی برخوردار باشد؛ تا بتواند در کنار رفع مسائل جنسی مراجعه کنندگان، با ایجاد یک رابطه دوستانه و صمیمی به آرامش آن ها در طول جلسات کمک کند.

دکتر سکس تراپ خوب در تهران از قدرت بیان و آموزش خوبی برخوردار است؛ به طور که می تواند در همان ساعات کوتاه مشاوره اطلاعات مفید و کارآمدی را با بیان ساده و روان به سلامت جو آموزش دهد. درمانگرهایی که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند، به مراجعه کننده خود می آموزند تا تمرینات ارتباط جنسی را با همسر خود انجام دهند و تجربیاتی که بعد از هر رابطه به دست آورده اند را به راحتی بازگو کنند.

سکس تراپیست خوب در تهران
سکس تراپیست خوب در تهران

چه کسانی باید برای درمان مسائل جنسی به سکس تراپیست خوب در تهران مراجعه کند؟

سکس تراپیست خوب در تهران خدمات گسترده و مفیدی را برای رفع مسائل جنسی میان زوجین ارائه می دهد. در ادامه لیست مشکلات کسانی که باید برای درمان به سکس تراپ مراجعه کنند آورده شده است.

 1. زن و مردی که از رابطه جنسی خود رضایت ندارند و لذت نمی برند. (زوج درمانی)
 2. خانم ها و آقایانی که به دلیل نداشتن تمایل جنسی، علاقه ای به برقراری رابطه ندارند. (درمان میل و علاقه جنسی)
 3. خانم هایی که مقاربت دردناکی را تجربه می کنند و به بیماری دیسپارونا مبتلا هستند. (درمان دیسپارونا)
 4. آقایان و خانم هایی که زود به ارگاسم می رسند. (درمان زودانزالی)
 5. آقایان و خانم هایی که دیر به ارگاسم می رسند و با مشکل دیرانزالی همراه هستند. (درمان دیرانزالی)
 6. خانم هایی که در هنگام برقراری رابطه جنسی درد شدیدی را تحمل می کنند. (درمان واژینیسموس)
 7. کودکانی که در سنین پایین عمل خودارضایی را انجام می دهند.
 8. زوجینی که از اندام تناسلی یا فرم بدن پارتنر خود رضایت ندارند.
 9. افرادی که قبل از ازدواج و برقراری رابطه جنسی نیاز به یادگیری اطلاعات جنسی دارند.
 10. کسانی که به اعتیاد جنسی مبتلا هستند.
 11. کسانی که مایل به برقراری رابطه با حیوانات هستند.
 12. افرادی که تنها با بچه بازی به ارگاسم می رسند.
 13. کسانی که با آزار رساندن جنسی به پارتنر خود از رابطه لذت می برند.
 14. کسانی که علاقمند به برقراری رابطه جنسی با همجنس خود هستند.

 

آیا من نیاز دارم تا برای درمان به سکس تراپیست خوب در تهران مراجعه کنم؟

پر واضح است که بسیاری از افراد اطلاعات زیادی در زمینه سکس تراپی ندارند و در صورت بروز هرگونه مشکل روحی و روانی به روان پزشک یا روان شناس مراجعه می کنند؛ اما قبل از مراجعه به این نوع درمانگرها، ابتدا بهتر است به مشکل خود در زندگی فکر کنید. از خودتان و همسرتان سوال کنید که در زندگی شما چه عاملی باعث اختلاف و سردی روابطتان شده است؟

در صورتی که مشکلات اصلی شما در زندگی زناشویی مرتبط با مسائل و اختلالات جنسی است، پیشنهاد می شود برای درمان و بهبود روابط زناشویی به سکس تراپیست خوب در تهران مراجعه کنید. تمام مشکلات روحی و روانی مرتبط با مسائل جنسی طی جلساتی که با سکس تراپ دارید، درمان می شوند.

 

اگر به سکس تراپ خوب در تهران مراجعه نکنم چه می شود؟

متاسفانه برخی از زوجین مسائل جنسی میان خود و همسرشان را جدی نمی گیرند و با وجود سردی رابطه به زندگی ادامه می دهند. این موضوع باعث می شود تا طرفین یک رابطه دچار بی انگیزگی، بدخلقی و اختلافات شدید تر شوند. ترس از بازگو کردن مسائل جنسی با درمانگر و زشت جلوه دادن اطلاعات جنسی باعث شده است که درصد بالایی از زوجین به سکس تراپ مراجعه نکنند و باعث شدیدتر شدن اختلافات جنسی در زندگی شان شوند. اگر تمایلات جنسی و مشکلات جنسی میان زوجین به درستی درمان نشود، می تواند رابطه صمیمانه و عاشقانه میانشان را تحت تاثیر قرار دهد و عمر آن رابطه به سادگی خاتمه پیدا کند.

سکس تراپیست خوب در تهران
سکس تراپیست خوب در تهران

مراجعه به پزشک

در مطالب بالا به بررسی اینکه چه کسانی باید برای درمان اختلالات جنسی خود به سکس تراپیست خوب در تهران مراجعه کنند، پرداختیم. همچنین چند مورد از ویژگی های یک سکس تراپ خود در تهران را توضیح دادیم؛ تا کسانی که قصد مراجعه به سکس تراپ را دارند، بتوانند با دانستن این ویژگی ها انتخاب درستی داشته باشند. اگر با مطالعه محتوای بالا نیاز پیدا کرده اید تا به یک دکتر سکس تراپ خوب در استان تهران مراجعه کنید، می توانید با آدرس اینترنتی درج شده در سایت، برای رزرو وقت در مطب دکتر میترا عبدلی اقدام کنید.

دکتر میترا عبدلی با 13 سال سابقه پزشکی در زمینه بیماری های زنان و زایمان و اخذ مدرک پیشرفته سکس تراپی از دانشگاه تهران و دوره فلوشیپ پزشکی جنسی در معتبرترین مرکز دانشگاهی آموزش سلامت جنسی در دنیا (انجمن طب جنسی اروپا ESSM) می تواند با ارائه مشاوره تخصصی و درمان مسائل جنسی، به بهبود روابط میان شما و همسرتان کمک کند. دکتر میترا عبدلی به دلیل داشتن تخصص در زمینه بیماری های زنان، علاوه بر سکس تراپی می تواند به شما کمک کند تا بیماری های جسمی که باعث اختلال در روابط می شود را به طور کامل درمان کنید.

این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

اینستاگرام پزشک را دنبال کنید